אודות משה גניש

משה גניש יליד צפת, גדל ולמד בכדורי, לאחר מכן התגייס לנח"ל, במהלך שרותו הצבאי נהרג אחיו עופר, הכאב והצער הובילו אותו למסע של חיפוש אחר מציאות טובה יותר, מציאות של שלום ואחדות ושאיפה למצוא מקום בו יוכל להקים את "גבעת האהבה" מקום למפגש, לימוד, חוויה והתחברות "למהות האהבה" .
משה יצא למסע חיפוש עולמי במהלכו טייל במזרח והגיע לאוסטרליה, שם הקים שני בתי קפה – בבירון ביי, שהפכו למוקד משיכה לכל המטיילים הישראלים, כשמיצה את הנושא השאיר את בתי הקפה במתנה לחברים והקים עם חבר חווה להפיכת אנרגיה צבאית לאנרגיה חקלאית – "בלו מאונטן".
ב – 1995 חזר לארץ בחיפוש אחר המקום בו יוכל לממש את החלום שלו "גבעת האהבה".
משה מצא חווה בסמוך לאמירים, שנראתה מתאימה להקמת ומימוש החלום
שני חברים טובים הצטרפו למשימה והקימו יחד מקום אשר
הפך להיות מרכז רוחני המשלב נופש עם מסר רוחני וניגון "חאן אמירי הגליל" במקום הוקמה להקת הבית "להקת שבע" ו"לב העולם הפקות". להקות אתניות מכל רחבי הארץ והעולם הפכו את המקום לביתם.
לפני כשלוש שנים הוחזרה החווה לבעל הנכס ומשה העביר את פעילותו לאוהל שלו, בו הוא ממשיך להגשים את החלום שלו "גבעת האהבה" ביחד עם משפחתו וחברים.
במקום מתקיימות פעילויות רבות המשלבות מוזיקה, אירוח, שיעורי תורה ופנימיות וסדנאות התפתחות במגוון תחומים אתם מוזמנים לבוא לחוות "אהבת חינם" "אהבת חברים" "ואהבת ישראל" "ואהבת לרעך כמוך".

האוהל של משה גניש, כל הזכויות שמורות All Rights Reserved to Moshe Genish © 2006

עיצוב גדי עציוני - גלילנט - שמים את הגליל ברשת - Galilnet.com